Обмін і повернення товару

Увага! У зв’язку з воєнним часом по бренду Glem працюємо тільки на відправку Новою поштою, обміну та повернення НЕМАЄ. Лише 100% передоплата. На взуття Villomi поки що повернення НЕМАЄ, є обмін на іншу модель чи розмір.

Товар, куплений на FashionSets, можна повернути протягом 14-ти календарних днів з моменту його отримання. Повернення товару належної якості можливе лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і носіння, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки та ярликів.) У цьому випадку всі транспортні витрати оплачує Покупець.

У разі виробничого браку або помилки магазину обмін здійснюється за рахунок нашої компанії після прибуття товару назад на склад.

Під помилкою магазину мається на увазі:

  • вам вислана зовсім інша модель;
  • вам висланий розмір, який не відповідає розміру в вашому замовленні;
  • колір моделі не відповідає фотографії (кардинально інший колір, відтінок не береться до уваги, так як різні монітори можуть по-різному передавати один і той же колір);
  • замовлений вами товар прийшов з фабричним браком.

Порядок обміну

Для оформлення обміну або повернення товару необхідно зв’язатися з менеджером за номером та вказати причину повернення або обміну.

Термін повернення грошових коштів залежить від дати надходження повернутого товару на склад.

Щоб уникнути помилок при виборі розміру одягу, зверніть увагу на правильність і точність вимірів своїх параметрів або вкажіть свої заміри, для того, щоб ми змогли підібрати потрібний розмір. Щоб правильно визначити свій розмір, ми рекомендуємо вам скористатися розмірною сіткою, яка опублікована на сайті.

Важливо! Звертаємо Вашу увагу на те, що посилки, відправлені післяплатою або з пересилкою за рахунок одержувача, ми не отримуємо. В цьому випадку посилки повертаються відправнику.

При оформленні відправлення оціночну вартість товару, що повертається необхідно вказувати дорівнює вартості товару в замовленні.

На товари, що реалізуються в період акцій і розпродажів повернення і обмін не поширюється (тільки в разі виробничого браку).