Доставлення та оплата

Шановні покупці! Ми не приймаємо гуртові замовлення! І ми не відправляємо товар без сплати авансу чи повної оплати. Всі умови прописані на сайті. Замовлення, які без зворотної комунікації, скасовуються. Дякуємо за розуміння!

Спосіб доставлення

Доставлення по Україні проводиться транспортними компаніями “Нова пошта” та “Укрпошта” (Доставлення Укрпоштою тільки за Передоплатою 100%.). Стандартні терміни доставлення – 2-4 робочих дні (збір замовлення + доставлення). Доставлення оплачує покупець.

Терміни доставлення Одягу

Відправлення одягу відбуваються кожного дня, крім суботи та неділі, після 18:00. Замовлення, сплачені до 12:00, відправляються в той самий день, після 12:00 на наступний. У зв’язку з війною в Україні терміни можуть змінюватись в залежності від ситуації.

Терміни доставлення Взуття

“Нова пошта” – відправка 1-3 дні, доставка по Україні від 1 до 4 днів, в залежності від міста отримання. У зв’язку з війною в Україні терміни можуть змінюватись в залежності від ситуації.

Спосіб оплати

Попередня оплата 100% або Післяплата (Оплата при отриманні) з авансом 20% на картку ПриватБанку. Деякі бренди одягу, тільки по Попередній оплаті 100% (див. картку товару).

Доставка і оплата

Доставка і оплата

  • Після оформлення замовлення реквізити для оплати надходять на електронну адресу, .
  • Замовлення збирається в цей або на наступний робочий день після підтвердження оплати.

логоСплатіть рахунок

логоПовідомте нам про оплату

ДОСТАВКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА РАХУНОК ОТРИМУВАЧА ЗГІДНО ТАРИФІВ ПІДПРИЄМСТВ – ПЕРЕВІЗНИКІВ.