Договір Оферти

Договір Оферти (Угода про надання послуг сервісом): https://fashionsets.com.ua/

Сервіс https://fashionsets.com.ua (далі “Виконавець”) і фізична особа, якій виповнилося 18 років, яка має повну дієздатність, використовує даний сайт та/або його окремі інструменти, яка оформлює замовлення через сайт https://fashionsets.com.ua (далі “Покупець”) укладають наступну угоду:

1. Загальні положення

1.1. Виконавець надає агентські послуги з купівлі товарів на інтернет-майданчику https://fashionsets.com.ua або іншому каналі збуту між Продавцями (Постачальниками) https://fashionsets.com.ua і Покупцем (далі “Послуги”) на умовах цієї Угоди.

1.2. Покупець погоджується на умови цієї Угоди при оформленні замовлення через сайт: https://fashionsets.com.ua.

1.3. Виконавець залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди, у зв’язку з чим Покупець зобов’язується регулярно відстежувати зміни в Угоді, розміщеній за адресою: https://fashionsets.com.ua/dogovir-oferti/.

1.4. За свої Послуги Виконавець утримує з Покупця комісію, яка включена в ціну товару на сайті і являє собою різницю між гуртовою та роздрібною ціною.

2. Оформлення замовлення

2.1. Для отримання послуг Покупець самостійно формує замовлення за затвердженою формою і відповідно до правил відправляє його співробітнику сайту Виконавця https://fashionsets.com.ua/. Виконавець не несе відповідальності за достовірність даних, зазначених Продавцями при оформленні Покупцем замовлення товару.

2.2. Покупець самостійно здійснює вибір товару на сайті https://fashionsets.com.ua/. Сформоване замовлення буде вважатися замовленням тільки з моменту надходження грошей за нього, у вигляді авансу чи повної оплати, як зазначено в картці товару.

2.3. Виконавець не гарантує постійну присутність обраного Покупцем товару в каталозі товарів на https://fashionsets.com.ua/.

2.4. При формуванні замовлення Покупець може розрахувати приблизну вартість доставки товару самостійно, спираючись на дані тарифів підприємств-перевізників.

2.5. Покупець самостійно несе відповідальність за відповідність придбаного ним товару умовам доставки поштової служби і митного кодексу країни, в якій знаходиться, включаючи габарити, вагу і зміст товару, а також габарити і вагу поштової тари, необхідної для пересилання товару Покупцеві поштовою/кур’єрською службою.

2.6. Виконавець зобов’язується оплатити зазначені Покупцем товари Продавцю від свого імені, але коштом Покупця, за умови, що даний Продавець здійснює доставку товарів територією України до зазначених реквізитів доставки Покупця.

2.7. У разі відсутності замовлених Товарів на складі Продавця, Виконавець має право анулювати зазначений товар із Замовлення Покупця та повідомити про це останнього шляхом надсилання електронного повідомлення за адресою, вказаною при реєстрації, або повідомленням через внутрішню систему сайту https://fashionsets.com.ua/.

2.8. У разі, якщо Постачальник товару не дотримується заявленого терміну доставки, внаслідок чого затримується виконання замовлень Покупця, Виконавець має право анулювати зазначений товар із Замовлення Покупця та повідомити про це останнього шляхом надсилання електронного повідомлення за адресою, вказаною при реєстрації, або повідомленням через внутрішню систему сайту https://fashionsets.com.ua/.

2.9. У разі відмови Покупця від оплаченого і доставленого замовлення Виконавець має право утримати з Покупця вартість послуг з їх доставки.

2.10. Постачальник зобов’язується упакувати товари для Покупця з урахуванням максимальної безпеки для пересилання.

2.11. У випадку зазначення Покупцем помилкових даних для доставки товару, Виконавець має право на відшкодування транспортних витрат з доставки та повернення товару.

3. Оплата та Доставка товарів

3.1. Оплата та Доставка товарів здійснюється відповідно розділу: “Доставлення та оплата” на сайті https://fashionsets.com.ua/delivery/.

3.2. Якщо фактична ціна товару при замовленні товару Покупцем буде відрізнятися від ціни, заявленої Продавцем, Виконавець за першої можливості інформує про це Покупця для підтвердження або анулювання замовленого товару. При неможливості зв’язатися з Покупцем дане замовлення на купівлю Товару вважається анульованим.

3.3. Виконавець не кредитує Покупців та не викуповує товари в борг, а також не надсилає Посилки в борг.

3.4. При перерахуванні коштів на рахунок нашої компанії Покупець додатково оплачує комісію банку. Комісії банків-посередників також зобов’язаний оплачувати Покупець.

3.5. Постачальники зобов’язуються передати упаковану посилку з товарами Покупця поштовій/кур’єрській службі на адресу доставки, яку вказує Покупець.

3.6. Послуги вважаються повністю наданими Виконавцем з моменту передачі та отримання товарів від Постачальника до Покупця.

3.7. Виконавець не відповідає за дії пошти, кур’єрських служб і транспортних компаній, а також не може впливати на швидкість доставки.

4. Обов’язки Виконавця

4.1. Виконавець зобов’язується надати Покупцеві Послуги, а також виконувати вимоги Покупця, пов’язані з виконанням цих послуг, якщо ці вимоги не суперечать даній угоді та інформації, вказаній на сайті https://fashionsets.com.ua/.

4.2. Виконавець зобов’язується зберігати конфіденційність наданих Покупцем даних і не розголошувати їх третім особам, якщо це не потрібно для виконання умов цієї угоди.

4.3. Надавати Покупцю інформацію про виконання доручень, зазначених у даній угоді.

5. Обов’язки Покупця

5.1. Покупець зобов’язується своєчасно і в повному обсязі надавати достовірну інформацію, необхідну для надання Послуг Виконавцем. У разі нестачі такої інформації або сумнівів в її достовірності Виконавець має право призупинити надання Послуг.

5.2. Покупець зобов’язується в повному обсязі оплачувати вартість замовлених товарів та їх доставки. У разі недостатньої кількості коштів Виконавець має право призупинити або припинити заходи з виконання Замовлення Покупця.

5.3. Покупець зобов’язується зберігати всі документи, що підтверджують оплату послуг Виконавця, до зарахування коштів на особистий рахунок Виконавця.

6. Умови повернення та обміну товару, розгляд претензій

6.1. У разі повернення/обміну товару вартість доставки за нього від Покупця до Постачальника (і так само у зворотних напрямках) оплачується Покупцем, виняток підтверджений виробничий брак.

6.2. Всі операції з поверненням/обміном товару здійснюються у повній відповідності до умов Продавця.

6.3. Повернення коштів Покупцю здійснюється після повного повернення вартості товару Продавцем Виконавцю.

6.4. У разі, якщо Покупець з якої-небудь причини відмовляється від доставленого товару, з Покупця утримується сума за послуги доставки.

6.5. Претензії по отриманому товару (брак, невідповідність або неповна кількість) приймаються протягом 24 годин після отримання Покупцем посилки.

7. Обмеження відповідальності

7.1. Виконавець не несе відповідальності за дії суміжних служб і сервісів, що використовуються для надання Послуг Покупцеві, але не належать Виконавцю: банки, поштові служби, інтернет-провайдери, поштові сервіси, платіжні системи та т.п.

7.2. Виконавець не несе відповідальності за якість, а також не забезпечує гарантією товари, придбані Покупцем за допомогою Послуг Виконавця.

7.3. Виконавець відшкодовує збитки Покупця за його заявою і лише у разі, якщо заявлені збитки є результатом помилок, допущених  Виконавцем при оформленні замовлення у Продавця.

Під помилкою Виконавця мається на увазі:

  • Вам вислана зовсім інша модель;
  • Вам висланий розмір, який не відповідає розміру в вашому замовленні;
  • колір моделі не відповідає фотографії (кардинально інший колір, відтінок не береться до уваги, оскільки різні монітори можуть по-різному передавати один і той же колір);
  • замовлений Вами товар прийшов з фабричним браком.

7.4. У разі зміни первісної адреси одержувача на іншу, Виконавець не несе відповідальність за надходження (ненадходження) посилки на нову адресу.

7.5. Виконавець не здійснює пакування, транспортування товару і не несе відповідальність за супровідні документи на товар в тому числі чеки РРО, оскільки весь товар знаходиться на складах у Постачальників (Продавців).

8. Порядок отримання товару

8.1. При отриманні товару клієнт зобов’язаний:

– перевірити цілісність упаковки посилки;

– перевірити вміст на відсутність пошкоджень товару та недостачу.

8.2. У випадку пошкодження вмісту або недостачі товару в посилці, в момент отримання товару, разом з представником транспортної компанії необхідно скласти «Акт приймання-передачі» та претензію (в яких потрібно детально описати пошкодження). В обов’язковому порядку в акті необхідно зафіксувати пошкодження упаковки. Після цього необхідно звернутися через систему повідомлень сайту https://fashionsets.com.ua/ та повідомити нам про даний випадок. Клієнт самостійно приймає рішення, забирати чи не забирати посилку з транспортної компанії.

8.3. У випадку, коли товар не відповідає критеріям вибору (невідповідність кольору, розміру тощо), клієнт отримує товар і протягом 24 годин з моменту отримання посилки звертається через систему внутрішніх повідомлень сайту https://fashionsets.com.ua/, де повідомляє про даний випадок, додаючи фото отриманого товару.

9. Форс-мажор

9.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов’язань за цією Угодою, якщо це невиконання стало наслідком обставин непереборної сили, що виникли після укладення Угоди в результаті подій надзвичайного характеру, які учасник не міг ні передбачити, ні запобігти розумними заходами (форс-мажор). До таких подій надзвичайного характеру відносяться: повінь, пожежа, землетрус, вибух, шторм, епідемія та інші явища природи, а також війна або військові дії, нестабільні політичні обставини і т.п.

10. Вирішення суперечок

10.1. У разі виникнення розбіжностей і суперечок, пов’язаних з виконанням умов даної Угоди, сторони вирішують їх шляхом переговорів.

10.2. У разі неможливості вирішення суперечок шляхом переговорів, суперечки вирішуються в порядку, встановленому законодавством України.

11. Конфіденційність та безпека транзакцій

11.1. Інформація, отримана від Вас під час розміщення замовлення зберігається в нашій базі даних і використовується виключно для виконання Ваших розпоряджень та дій по Вашому платежу. Ні в якому разі, ця інформація не може бути передана третім особам.

11.2. Надаючи нам свої контактні дані, Ви даєте нам дозвіл зв’язуватися з Вами для уточнення будь-яких питань, що виникають в ході виконання наших послуг. Ваші дані в жодному разі не передаються третім особам.

11.3. Всі платежі, зроблені Вами за наші послуги, здійснюються будь-яким із запропонованих способів оплати. Ми не зберігаємо дані кредитних карт або будь-які інші платіжні дані.

11.4. Для видалення всіх Ваших контактних даних та профілю з нашої системи необхідно звернутися до менеджера сайту з даним проханням. Видалення даних після Вашого запиту здійснюється протягом наступних 24 годин.

12. Контактні дані Виконавця

Жолдак Оксана Миколаївна, Телефон: , м. Київ.